loading...

Historia firmy
Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy ...

Firma Integropol z siedzibą w Goleniowskim Parku Przemysłowym k. Szczecina działa w branży spożywczej nieprzerwanie od roku 1987, w którym została założona. Od początku istnienia firmy jej główna działalność koncentruje się na wytwarzaniu, dystrybucji i sprzedaży koncentratów lodów w proszku, z których wyrabia się lody amerykańskie i lody włoskie, a także popularne napoje typu shake.

Wieloletnia obecność na rynku, bardzo dobra znajomość branży, bogate doświadczenie oraz rozbudowana sieć dystrybucji sprawiają, że Integropol jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów koncentratów lodów w proszku w Polsce. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości koncentraty w bogatej gamie smaków i aromatów, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują klasyczne, a zarazem ponadczasowe i zawsze smaczne lody o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym.    

Obok tradycyjnych koncentratów o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym naszym klientom oferujemy bogaty wybór lodów owocowych w różnych kolorach i smakach oraz możliwość skomponowania własnych lodów o dowolnych smakach i kolorach, które podkreślą indywidualny charakter każdej lodziarni, kawiarni i restauracji.

Dzięki strategicznie rozmieszczonym magazynom pomocniczym, które są zlokalizowane w Katowicach i Pruszczu Gdańskim, wszystkie zamówienia dostarczane są sprawnie, terminowo i bez dodatkowych opłat.

Nasza oferta
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy ...

1. LODY EXTRA WYBOROWE PEŁNOTŁUSTE
2. LODY EXTRA PEŁNOTŁUSTE SZCZECIŃSKIE
3. LODY STANDARD SZCZECIŃSKIE
4. LODY SUPER OWOCOWE SZCZECIŃSKIE
5. SHAKE
6. Baza do lodów
BAZA DO LODÓW...więcej »