loading...

Historia firmy
Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy ...

Firma Integropol z siedzibą w Goleniowskim Parku Przemysłowym k. Szczecina działa w branży spożywczej nieprzerwanie od roku 1987, w którym została założona. Od początku istnienia firmy jej główna działalność koncentruje się na wytwarzaniu, dystrybucji i sprzedaży koncentratów lodów w proszku, z których wyrabia się lody amerykańskie i lody włoskie, a także popularne napoje typu shake.

Wieloletnia obecność na rynku, bardzo dobra znajomość branży, bogate doświadczenie oraz rozbudowana sieć dystrybucji sprawiają, że Integropol jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów koncentratów lodów w proszku w Polsce. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości koncentraty w bogatej gamie smaków i aromatów, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują klasyczne, a zarazem ponadczasowe i zawsze smaczne lody o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym.    

Obok tradycyjnych koncentratów o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym naszym klientom oferujemy bogaty wybór lodów owocowych w różnych kolorach i smakach oraz możliwość skomponowania własnych lodów o dowolnych smakach i kolorach, które podkreślą indywidualny charakter każdej lodziarni, kawiarni i restauracji.

Dzięki strategicznie rozmieszczonym magazynom pomocniczym, które są zlokalizowane w Katowicach i Pruszczu Gdańskim, wszystkie zamówienia dostarczane są sprawnie, terminowo i bez dodatkowych opłat.

Nasza oferta
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy ...

1. LODY EXTRA WYBOROWE PEŁNOTŁUSTE
2. LODY EXTRA PEŁNOTŁUSTE SZCZECIŃSKIE
Idealne rozwiązanie dla amatorów włoskiego stylu i polskiego smaku, którzy cenią puszystą i delikatną konsystencję lodów włoskich oraz tradycyjny smak polskich lodów gałkowych.
...więcej »
3. LODY STANDARD SZCZECIŃSKIE
4. LODY SUPER OWOCOWE SZCZECIŃSKIE
5. SHAKE
6. Baza do lodów